Psikoterapi Hizmetleri

Hizmetlerim

Sunmuş Olduğum Psikoloji / Psikoterapi Hizmetleri

Yas tutma çok zorlu bir deneyim olmakla birlikte aynı zamanda son derece yaygındır. Hepimiz hayatlarımızın bir noktasında, çok sevdiğimiz ve bizim için çok önemli olan birilerini kaybetmenin acısıyla yüzleşmek zorunda kalacağız.

Yas dönemlerinde şok, duygusuzlaşma, öfke, suçluluk ve pişmanlık gibi çok farklı duygular ve duyumlar arasında gidip gelebiliriz. Ayrıca, kendimizi bunalmış, bitkin ve ağırlaşmış hissedebiliriz. Bu güçlü duygular zamanla zayıflayacaktır; ama bazı kişiler yıllarca yas tutabilir ve hayatlarına devam etmekte güçlük çekebilirler.

Doğru Bilinen Yanlışlar

Terapi hakkında düşündüğünüzde aklınıza neler geliyor? Terapinin ne kadar süreceği ve, daha önemli olarak, ne kadar masrafa yol açacağı konusundaki endişe ve huzursuzluk mu?

Ayrıntılı Bilgi

BACP Registered & Acredited

Terapistinizi seçerken, terapistinizin; psikoterapi alanında uzun yılları kapsayan yüksek bir eğitim aldığına, gerekli uzmanlık ve donanıma sahip olduğuna, ve belki de en önemlisi, profesyonel bir psikoterapi kurumu tarafından akredite edilmiş olmasına dikkat etmenizi önemle tavsiye ederim.