Psikoterapi Hizmetleri

Hizmetlerim

Sunmuş Olduğum Psikoloji / Psikoterapi Hizmetleri

Çoğumuz stresin getirdiği gerginlikleri ve güçlükleri yaşamışızdır. Stres kişinin kendisini baskı altında hissetmesidir ve aslında, bazı durumlarda, motivasyonu ve performansı artırması açısından son derece yararlı da olabilir.

 

Ne var ki, stresin aşırı derecede olması ya da uzun sürelere yayılması ciddi psikolojik ve fiziksel problemlere yol açabilir. Böyle bir durumda iştahsızlık, uyuma güçlüğü, öfke, depresyon ve bitkinlik gibi belirtiler ortaya çıkabilir. Uzun süre stres altında yaşamak, kalp krizi ve inme yaşama olasılığını artıran hipertansiyon (yüksek kan basıncı) gibi ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

Doğru Bilinen Yanlışlar

Terapi hakkında düşündüğünüzde aklınıza neler geliyor? Terapinin ne kadar süreceği ve, daha önemli olarak, ne kadar masrafa yol açacağı konusundaki endişe ve huzursuzluk mu?

Ayrıntılı Bilgi

BACP Registered & Acredited

Terapistinizi seçerken, terapistinizin; psikoterapi alanında uzun yılları kapsayan yüksek bir eğitim aldığına, gerekli uzmanlık ve donanıma sahip olduğuna, ve belki de en önemlisi, profesyonel bir psikoterapi kurumu tarafından akredite edilmiş olmasına dikkat etmenizi önemle tavsiye ederim.