Psikoterapi Hizmetleri

Hizmetlerim

Sunmuş Olduğum Psikoloji / Psikoterapi Hizmetleri

Panik bozukluk, çoğu zaman görünürde bir neden yokken yaşanan ve düzenli olarak tekrarlanan panik ataklarla kendisini gösterir. Bu panik ataklar, vücudun heyecan ya da korku yaratan durumlara karşı verdiği normal yanıtların abartılı bir biçimidir. 

 

Kişi bu ataklarda şiddetli bir korku, tedirginlik ve endişe hissedebilir ve ayrıca kalp atışlarında hızlanma, bulantı, boğulma hissi ve baş dönmesi gibi belirtiler görülebilir. Bu deneyimler son derece korkutucu ve şiddetli olabilir; ama bunların hayatı tehdit etmesi ya da kişiye herhangi bir fiziksel zarar vermesi söz konusu değildir.

Doğru Bilinen Yanlışlar

Terapi hakkında düşündüğünüzde aklınıza neler geliyor? Terapinin ne kadar süreceği ve, daha önemli olarak, ne kadar masrafa yol açacağı konusundaki endişe ve huzursuzluk mu?

Ayrıntılı Bilgi

BACP Registered & Acredited

Terapistinizi seçerken, terapistinizin; psikoterapi alanında uzun yılları kapsayan yüksek bir eğitim aldığına, gerekli uzmanlık ve donanıma sahip olduğuna, ve belki de en önemlisi, profesyonel bir psikoterapi kurumu tarafından akredite edilmiş olmasına dikkat etmenizi önemle tavsiye ederim.