Psikoterapi Hizmetleri

Hizmetlerim

Sunmuş Olduğum Psikoloji / Psikoterapi Hizmetleri

Çoğumuz hayatımızın bir noktasında öfke yaşamışızdır. Yoğun trafik, bilgisayar arızaları, problemli ilişkiler gibi modern hayatın parçaları olan pek çok durum bizi çileden çıkarabilir.

Ne var ki, öfke kolaylıkla kontrolden çıkabilecek ve kendiniz ve çevrenizdekiler için ciddi bir sıkıntı kaynağı olabilecek bir duygudur.

Bir öfke nöbeti sırasında, kalbinizin daha hızlı attığını, vücudunuzun gerildiğini ve nefes alıp verişinizin hızlandığını hissedebilirsiniz. Böyle bir durumda, çok basit şeyler için çok sert tepkiler verme, bağırıp çağırma, etrafa bir şeyler fırlatma ya da başkalarına şiddet uygulama isteği duyabilirsiniz. Bu durumun süreklilik kazanması depresyon, endişe, yüksek tansiyon ve bağışıklık sisteminin zayıflaması gibi ciddi fiziksel ve ruhsal sağlık problemlerine yol açabilir. Ayrıca, hem sosyal hem de duygusal ilişkilerde ciddi problemler yaşanabilir.

Doğru Bilinen Yanlışlar

Terapi hakkında düşündüğünüzde aklınıza neler geliyor? Terapinin ne kadar süreceği ve, daha önemli olarak, ne kadar masrafa yol açacağı konusundaki endişe ve huzursuzluk mu?

Ayrıntılı Bilgi

BACP Registered & Acredited

Terapistinizi seçerken, terapistinizin; psikoterapi alanında uzun yılları kapsayan yüksek bir eğitim aldığına, gerekli uzmanlık ve donanıma sahip olduğuna, ve belki de en önemlisi, profesyonel bir psikoterapi kurumu tarafından akredite edilmiş olmasına dikkat etmenizi önemle tavsiye ederim.