Psikoterapi Hizmetleri

Hizmetlerim

Sunmuş Olduğum Psikoloji / Psikoterapi Hizmetleri

Bir travmaya ya da istismara maruz kalmak, son derece zor ve acı verici bir deneyimdir. Travmatik olaylara örnek olarak, fiziksel ya da cinsel istismara uğramak, şiddete maruz kalmak ya da savaş ve doğal afetler gibi felaketlere tanık olmak sayılabilir.

Bu olaylar, kendinizi çaresiz ve tehlikede hissetmenize ve endişe, depresyon, panik atak ve post travmatik stres bozukluğu gibi durumlara yol açabilir. İştah ve uyku örüntülerinizde de ciddi değişiklikler gerçekleşebilir. Bir kişide travma etkisi yaratan bir olayın başka bir kişide yaratmayabileceği de göz ardı edilmemelidir. Dolayısıyla, başka bir insanın yaşamadığı duyguları yaşamanız son derece doğaldır.

Doğru Bilinen Yanlışlar

Terapi hakkında düşündüğünüzde aklınıza neler geliyor? Terapinin ne kadar süreceği ve, daha önemli olarak, ne kadar masrafa yol açacağı konusundaki endişe ve huzursuzluk mu?

Ayrıntılı Bilgi

BACP Registered & Acredited

Terapistinizi seçerken, terapistinizin; psikoterapi alanında uzun yılları kapsayan yüksek bir eğitim aldığına, gerekli uzmanlık ve donanıma sahip olduğuna, ve belki de en önemlisi, profesyonel bir psikoterapi kurumu tarafından akredite edilmiş olmasına dikkat etmenizi önemle tavsiye ederim.