Psikoterapi Hizmetleri

Hizmetlerim

Sunmuş Olduğum Psikoloji / Psikoterapi Hizmetleri

İlişkiler son derece karmaşıktır ve pek çok durum ve problemden etkilenebilir. Bu problemler, işten çıkarılma, hastalık ve ölüm gibi beklenmedik olaylar ve hatta taşınma, doğum ve anne babanın aynı eve taşınması gibi beklenen gelişmeler sonucunda ortaya çıkabilir.

Ayrıca, bazı ilişkilerde, eşlerden birinin istismara eğilimli ya da alkolik olması, başka ilişkilere girmesi ya da uzun süreli hastalıklar yaşaması gibi ciddi stres kaynakları vardır.

Tüm bu sorunlar ilişki üzerinde büyük bir baskı yaratabilir ve eşlerin kendilerini stresli, endişeli ve depresif hissetmelerine yol açabilir.

Doğru Bilinen Yanlışlar

Terapi hakkında düşündüğünüzde aklınıza neler geliyor? Terapinin ne kadar süreceği ve, daha önemli olarak, ne kadar masrafa yol açacağı konusundaki endişe ve huzursuzluk mu?

Ayrıntılı Bilgi

BACP Registered & Acredited

Terapistinizi seçerken, terapistinizin; psikoterapi alanında uzun yılları kapsayan yüksek bir eğitim aldığına, gerekli uzmanlık ve donanıma sahip olduğuna, ve belki de en önemlisi, profesyonel bir psikoterapi kurumu tarafından akredite edilmiş olmasına dikkat etmenizi önemle tavsiye ederim.