Psikoterapi Hizmetleri

Hizmetlerim

Sunmuş Olduğum Psikoloji / Psikoterapi Hizmetleri

Çoğumuz zaman zaman çok üzülebilir, mutsuz olabilir ya da her şeyden usandığımızı hissedebiliriz. Bu duygular üzücü ya da stres yaratıcı olaylar karşısındaki normal tepkiler olabileceği gibi, ortada hiçbir neden yokken bunları yaşamak da son derece normaldir.

Bununla birlikte, eğer bir depresyon durumu söz konusuysa, kişi kısa süre içinde bu durumdan çıkmayı başaramayacaktır. Bu kişilerin yaşadıkları üzüntü durumu haftalarca, aylarca sürer ve gündelik hayatlarını ciddi bir şekilde sekteye uğratır. Ama, depresyon herkes için aynı değildir ve kendisini çok farklı şekillerde ortaya koyabilir.

Depresyon durumunda ağlamak ya da ağlamaklı olmak, yetersizlik duyguları, umutsuzluk ve uyuma güçlüğü gibi psikolojik belirtilerin yanı sıra vücutta ağrılar, baş ağrıları ve bitkinlik gibi fiziksel belirtiler de görülebilir.

Doğru Bilinen Yanlışlar

Terapi hakkında düşündüğünüzde aklınıza neler geliyor? Terapinin ne kadar süreceği ve, daha önemli olarak, ne kadar masrafa yol açacağı konusundaki endişe ve huzursuzluk mu?

Ayrıntılı Bilgi

BACP Registered & Acredited

Terapistinizi seçerken, terapistinizin; psikoterapi alanında uzun yılları kapsayan yüksek bir eğitim aldığına, gerekli uzmanlık ve donanıma sahip olduğuna, ve belki de en önemlisi, profesyonel bir psikoterapi kurumu tarafından akredite edilmiş olmasına dikkat etmenizi önemle tavsiye ederim.